MOTO

Kontakt z salonem

Moto Sp. z o.o.

ul. Paderewskiego 29
40-282 Katowice

Zapraszamy:
do SALONU od poniedziałku do piątku 9-18, w soboty 9-14:30
do SERWISU od poniedziałku do piątku 8-18, w soboty 8-14

tel. +48 32 2 555 666 (6 linii)
fax +48 32 2 551 887

e-mail:
kia@moto.com.pl

internet:
www.moto.com.pl

SALON SPRZEDAŻY
tel. +48 32 2 555 666
e-mail: kiasalon@moto.com.pl

Joanna Kowal, Kierownik Działu Handlowego, wew. 2, e-mail: joanna.kowal@moto.com.pl
Tomasz Miczka, wew. 2, e-mail: tomasz.miczka@moto.com.pl
Mateusz Wróbel wew. 2, e-mail: kiasalon@moto.com.pl
Marcin Mazurek, Dział Floty  wew. 3, e-mail: marcin.mazurek@moto.com.pl
 
SERWIS
tel. +48 32 2 555 666
e-mail: serwis@moto.com.pl

Marta Baron  - Recepcja Serwisu - wew.1 e-mail: recepcja@moto.com.pl
Justyna Chrost - Recepcja Serwisu - wew.1 e-mail: recepcja@moto.com.pl

Dariusz Szczepaniak - Szef Serwisu, tel. wew. 1, e-mail: dariusz.szczepaniak@moto.com.pl
Łukasz Majerski - Zastępca Szefa Serwisu, wew. 1, e-mail: lukasz.majerski@moto.com.pl
Rafał Bożkiewicz - Zastępca Szefa Serwisu, wew. 1, e-mail: rafal.bozkiewicz@moto.com.pl

CZĘŚCI ZAMIENNE  + SKLEP
Krzysztof Fusik, wew. 1, e-mail: czesci@moto.com.pl
 
SPRAWY GWARANCYJNE
Grzegorz Lis, wew. 1, e-mail: gwarancja@moto.com.pl
 
DZIAŁ UBEZPIECZEŃ, KREDYTÓW I LEASINGÓW

Marta Michalik, wew. 2, e-mail: marta.michalik@moto.com.pl

 

NIP 634-019-72-98
KRS 0000189868 VIII w.Gospodarczy Sad Rejonowy Katowice-Wschód
Kapitał założycielski: 50 000 zł
konto bankowe: 81105012141000002241326822

 
Akceptuję

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywanie plików cookies w serwisie. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.kia.com/pl/content/cookies/

Akceptuj Zrezygnuj
No cookie mode | Read more